Столи-барбекю для багаття

В інтернет-магазині Fireside ви зможете купити для себе або в подарунок друзям і близьким високоякісні вуличні мангали, барбекю і грилі. Виробництво в Україні дозволило нашій компанії досягти ідеального поєднання ціни та якості, гарантуючи нашим покупцям багаторічну експлуатацію і затишні вуличні посиденьки біля багаття.

Що краще: мангали, барбекю або грилі?

Всі три категорії товару мають одну мету: приготування їжі на вугіллі за допомогою решітки, шампурів або інших пристосувань. Якщо ви не можете визначитися з бажанням купити мангал, барбекю або гриль, рекомендуємо звернути увагу на їх відмінності.

  1. Мангал. Купити мангал - це найпростіше і ефективне рішення для експлуатації на дачі, в саду або на природі. Багатство вибору дозволяє покупцеві самостійно визначитися з відповідною комплектацією, зовнішнім виглядом і ціновою категорією. За своєю конструкцією мангал є металевим коробом, які не мають захисних кришок або решіток. У базову комплектацію такого пристосування найчастіше включені тільки пази, які вирізаються під використання шампурів.
  2. Барбекю. Це піч відкритого формату, яка відрізняється від своїх аналогів багатством форм і відсутністю захисної кришки. Купити барбекю захочуть ті, хто любить готувати продукти щодня і мають бажання мати недорогий, але комфортний інструмент приготування.
  3. Гриль-мангал. На користь рішення купити гриль-мангал вказує унікальна форма і багатство комплектації. За своєю конструкцією цей пристрій нагадує округлу бочку або сковороду. Для управління ступенем прожарювання і регулювання температури в наших моделях пропонуються спеціальні знімні кришки і решітки.

Чому наші мангали, барбекю і грилі - кращі?

Переваг у продукції компанії Фарсайд по-справжньому багато! Найбільш привабливими рисами нашої продукції є:

  1. Стильний дизайн. Використовувати запропонований нами товар можна не тільки для сімейного дозвілля, а й на свята, для здачі в оренду або фотосесії.
  2. Різноманітність моделей. До вашої уваги надається широкий асортимент, серед яких ви знайдете стаціонарні, розбірні, складні і готові варіанти різних розмірів і призначення.
  3. Універсальність. Ви зможете купити садові мангали, грилі і барбекю для самих різних цілей. Приготування свинини, крилець, риби, стейків і шашлику на решітці - це незабутнє задоволення і можливість ситно поїсти на природі в колі сім'ї та друзів.
  4. Багата комплектація. Наші покупці мають вибір між найпростішими комплектаціями і моделями з додатковими полками і широким набором аксесуарів.
  5. Оптимальні габарити. В процесі виробництва ми враховуємо всі тонкощі експлуатації і всі потреби сучасного клієнта. Будь-який запропонований товар, будь він стаціонарний або розбірний, для альтанки або тераси, має оптимальні габарити і комфортну для процесу приготування їжі конструкцію.

Купити мангали, барбекю і грилі в інтернет-магазині Фаерсайд - це просто і вигідно! Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, швидку доставку та вигідні ціни, які яскраво відрізняються на тлі конкурентів. Проводьте своє сімейне дозвілля і відпочинок з друзями з затишком і комфортом разом з нами!

Обратный звонок