Навіщо потрібне вуличне вогнище?

Уличный очаг фото

    Навіщо потрібне вуличне вогнище?

    Гарний і функціональний осередок - це краще пристосування для приготування їжі "з димком" Крім того, вогнище допоможе зробити образ дачної ділянки завершеним, створивши затишний і естетично привабливий вигляд.
    Особливості
    Вечір біля вогнища - це захоплююче і привабливе проведення часу. Вуличний вогнище - зручний і доступний спосіб організувати душевний вечір. Унікальний виріб в формах фігурної сфери, півсфери і чаші, виконаних з міцного металу, стане бажаним подарунком і гідною прикрасою для вашого заміського будинку:
    Металевий вогнище є переносним, тому його можна встановити практично в будь-якому місці. Завдяки мобільності він підійде як для дачної ділянки, так і для виїзду на природу.
  • Компактні параметри дозволяють вдало розташувати його на відкритому просторі, або в будівлях (на терасі, в альтанці).
  • Безпечна форма чаші в комплекті з кришкою-сіткою не дозволяє поширюватися вогню і вугіллю. Вогнища також мають спеціальні ніжки, за допомогою яких конструкцію можна зручно ставити на поверхню, виключаючи ймовірність пожежі.
  • Цікаві варіації з візерунками і цілими сюжетами, ідеально впишуться в дизайн будь-якого ландшафту. Достатньо лише підібрати свою унікальну модель, яка буде гармонійно поєднуватися з оформлення вашої ділянки.
   Вогнища для багаття: які бувають
    Вогнища для багаття робляться з металу, цементу, каменю, сталі і чавуну.
Осередок може виконувати як декоративну, так і практичну роль. Його можна використовувати для приготування їжі, а також він відмінно впорається з функцією обігріву. З естетичної точки зору вогнище для багаття буде прекрасно виглядати завдяки грі язиків полум'я, різноманітності форм і кольорів.
Якими перевагами володіють вуличні осередки з металу?
  • Безпека і легкість експлуатації.
  • Мобільність і компактність.
  • Різноманітність видів, форм, дизайнерських рішень.
    Fireside пропонує широкий вибір декоративних вогнищ для багаття. На сторінках онлайн-каталогу ви знайдете вуличні очагі- чаші, які не тільки відповідають всім стандартам якості, а й подарують вам затишні вечори. Представлена ​​продукція відповідає всім вимогам безпеки.
    Живий вогонь ввечері в саду або на відкритій терасі створить атмосферу тепла і затишку, а також зробить незабутнє враження на ваших гостей. Не відмовляйте собі в можливості створити унікальний предмет ландшафтного дизайну і душевне місце, де завжди приємно проводити час.
Українська

Обратный звонок